Informacje o firmie

VTech jest światowym liderem w dziedzinie produktów edukacyjnych dla najmłodszych. Nasze produkty towarzyszą dzieciom na całym świecie, począwszy od okresu niemowlęcego do nauki w przedszkolu włącznie. VTech jest również największym, uznanym na świecie producentem telefonów bezprzewodowych. Korzystając z własnego, nowoczesnego zaplecza produkcyjnego zajmujemy się również obsługą kontraktów fabrycznych dla innych marek. VTech został założony w roku 1976. Naszą misją jest projektowanie, produkcja i dostarczanie innowacyjnych i najwyższej jakości produktów w sposób, który minimalizuje wpływ na środowisko naturalne a jednocześnie pozostawia trwałe wartości w rękach użytkownika i całej ludzkości.

Główna siedziba VTech mieści się w Hong Kongu a jej wszystkie zakłady produkcyjne zlokalizowane są w Chinach. Prowadzimy działalność w 13 krajach i regionach na świecie. Zatrudniamy ok. 26,000 pracowników, w tym ok. 1,600 specjalistów pracujących nad koncepcją i rozwojem nowych produktów w naszych oddziałach w USA, Kanadzie, Niemczech, Hong Kongu i Chinach. Tak szeroko rozbudowana organizacja pozwala nam być zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami rynkowymi i technologicznymi na całym świecie przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnej struktury kosztów naszej firmy.

VTech znacząco inwestuje w badania i rozwój. Każdego roku wprowadzamy do naszej oferty wiele nowych produktów. Sprzedajemy nasze urządzenia w oparciu o siłę marki VTech, która jest wspierana przez rozbudowaną sieć dystrybucyjną naszych Partnerów na całym świecie oraz wiodących firm współpracujących z nami w tradycyjnym i internetowym kanale sprzedaży.

VTech Holdings Limited jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Hong Kongu. (HKSE: 303)

Nasze wartości
Innowacyjność
Pomimo tego, że jesteśmy firmą działającą w obszarze technologii, to właśnie innowacyjność i funkcjonalność wzornictwa stały się głównymi elementami naszego sukcesu.
Jakość
Zapewniamy najwyższą jakość, która satysfakcjonuje użytkowników naszych produktów, a nawet jest powyżej ich pierwotnych oczekiwań.
Wartość
Odpowiednia wartość jest miarą efektywności. Jesteśmy dumni z faktu, że zapewniamy właściwy stosunek ceny i jakości oferowanych produktów.
Niezawodność
Najważniejsze są: bezpieczeństwo i trwałość. Oczywiście oba te elementy są kluczowe dla naszej wiarygodności w oczach użytkowników produktów VTech.
Praktyczność
Rzeczywiście w to wierzymy, a nasi klienci utwierdzają nas w tym przekonaniu, że… Każda cecha w urządzeniu VTech jest ściśle powiązana z praktycznością i funkcjonalnością.
Styl
Styl i design są nieodłącznymi elementami produktów marki VTech. Wszystkie nasze urządzenia cechuje subtelność i prostota, które doskonale harmonizują z otoczeniem użytkownika, a jednocześnie nawiązują do najnowszych obowiązujących trendów.